Solidarni z Ukrainą – zbiórka produktów

Muzeum Regionalne w Zwoleniu oraz Fundacja Nova Perspektywa do zbiórki produktów organizowanej przez Towarzystwo Miłośników Miasta Zwolenia, aby pomóc rodzinie z Ukrainy, która w naszym regionie znalazła schronienie. Mama i czwórka jej dzieci zostali już zaopatrzeni w środki czystości i żywność długoterminową.

Teraz najbardziej potrzebne będą im:
chemia gospodarcza (mleczka do czyszczenia, płyny do naczyń, podłóg, środki dezynfekujące, ściereczki, gąbki, itp.);
podstawowe produkty żywnościowe, do przygotowywania codziennych posiłków (pieczywo, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, soki; szczególnie potrzebne jest MLEKO, najlepiej w kartonach, o dłuższym terminie przydatności, oraz parówki).

Zakupione produkty można przynosić do siedziby Muzeum (ul. Kard. Wyszyńskiego 30) lub zawozić pod adres Podzagajnik 94, skąd dary zostaną przekazane rodzinie. Mile widziane będą również karty podarunkowe na zakupy (np. do sklepu Biedronka), które goście będą mogli wykorzystać wedle własnego zapotrzebowania i uznania.

Wszystkie osoby chętne wesprzeć zbiórkę, proszone są o kontakt z Towarzystwem Miłośników Miasta Zwolenia, Biblioteką Publiczną (tel. +48 48 676 24 19, e-mail: mgbpzwolen1@wp.pl) lub Muzeum (tel. +48 48 676 48 72, e-mail: muzeum@muzeum.zwolen.pl). Tam uzyskają Państwo dalsze szczegółowe informacje.

Nie bądźmy obojętni! 💙💛