Weekend seniora z kulturą

02 października 2021 | Muzeum Regionalne w Zwoleniu Spotkanie

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów (i nie tylko) do Muzeum Regionalnego w Zwoleniu w drugi jesienny weekend - 2 i 3 października.

W te dwa dni, w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, będą mogli państwo bezpłatnie skorzystać z oferty naszej placówki.

Program wydarzenia obejmować będzie:

1. Bezpłatne zwiedzanie Muzeum i Nekropolii rodu Kochanowskich z przewodnikiem – indywidualne lub grupowe.

2. „Pogawędki w Muzeum” – zbieranie relacji, wspomnień, pamiątek itp. przy okazji spotkania przy kawie, herbacie i ciastku.

 

Przewidziane są dwie tury zwiedzania grupowego – w sobotę o godz. 13:00, w niedzielę o godz. 14:30. Czas zwiedzania z przewodnikiem ok. 1 h. Możliwość zapisu do grup do 29.09.2021 r. Maksymalna ilość osób w grupie – 20.

Dla każdego uczestnika gratis – muzealna pamiątka do wyboru oraz egzemplarz książki „Zwoleńska kultura”.

Oferta bezpłatnego zwiedzania w niedzielę jedynie dla seniorów (60+).

Wszelkie pytania, wątpliwości i chęć zapisu do grup prosimy zgłaszać pod nr tel. (48) 676 48 72, drogą mailową na adres muzeum@muzeum.zwolen.pl, poprzez komunikatory portali społecznościowych, a także w siedzibie Muzeum – ul. Kard. Wyszyńskiego 30, 26-700 Zwoleń od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

 

Do zobaczenia w Muzeum!