Miasto z tego słynie, że sport w nim nie zginie. Ku jubileuszowi KS Zwolenianka

18 lutego 2024 | Muzeum Regionalne w Zwoleniu Spotkanie

Przedłużając świętowanie jubileuszu 100-lecia Miejskiego Klubu Sportowego "Zwolenianka" Zwoleń serdecznie zapraszamy za otwarcie wystawy.

Obecnie „Zwolenianka” kojarzona jest głównie z piłką nożną, jednak na przestrzeni lat klub zrzeszał amatorów także wielu innych dyscyplin sportowych. Lekkoatleci, siatkarze, szczypiorniści, dżudocy, szachiści – każdy z nich miał tam swoje miejsce. Tak piękny jubileusz „Zwolenianki” zachęca do, choćby symbolicznego, przedstawienia dziejów klubu, a na to nie ma miejsca lepszego niż muzeum.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego lokalnego zespołu na spotkanie, które odbędzie się 18 lutego br. o godzinie 16:30 w siedzibie Muzeum Regionalnego w Zwoleniu. Poza zwiedzaniem ekspozycji, na tę uroczystość przewidziano także rozdanie nagród w konkursie „Historia w mojej rodzinie: SPORT”.

Czekamy na Was!