Zwoleń łączy nas

20 lutego 2020 Wernisaż

Wernisaż wystawy "Zwoleń i ziemia zwoleńska na pocztówce"

Kolejna, 595. rocznica nadania prawa miejskiego Zwoleniowi stała się okazją do wspólnego świętowania. Muzeum Regionalne także włączyło się w uroczyste obchody tego wydarzenia. 20 lutego odbył się wernisaż wystawy „Zwoleń i ziemia zwoleńska na pocztówce”. Zgromadzono na niej najciekawsze widokówki z naszego miasta i okolic. Otwarciu ekspozycji towarzyszyło odczytanie aktu lokacyjnego przez Burmistrza Arkadiusza Sulimę oraz inne atrakcje. Największą z nich stanowiła muzyczna niespodzianka, w wykonaniu zespołu Destroyed Amp. Piosenka o naszym mieście, powstała z inicjatywy Muzeum, spodobała się wszystkim gościom.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieje, że kolejne jubileusze Zwolenia będą równie udane!